1. strona główna
  2. baza prezentacji
  3. spis motywów
  4. kontakt
  5. regulamin

Jesteś w: Prezentacje maturalne - Motyw konfliktu

ocena20/20 Serce ma swoje racje, których rozum nie ma. Udowodnij, że dewiza Pascala, była bliska wielu bohaterom literackimW zestawie:

bibliografia,
ramowy plan wypowiedzi,
prezentacja maturalna oceniona przez komisję na 20 punktów (łącznie 5 stron tekstu)

Cena: 45 zł

Określenie problemu: W przypadku konfliktu serca z rozumem - ucieczka od jednego i drugiego jest symbolem największej odwagi i odpowiedzialności za własne i cudze uczucia.

Bibliografia:
I Literatura podmiotu:
1.Bedier Joseph, Dzieje Tristana i Izoldy, wyd. Zielona Sowa, Kraków 2005.
2.Prus Bolesław, Lalka, wyd. GREG, Kraków 2006.
3.Shakespeare William, Makbet, wyd. Zielona Sowa, Kraków 2005.
4.Sofokles, Antygona, wyd. GREG, Kraków 2007.

Gratis

Ebook Jak napisać dobre wypracowanie maturalne?

Matura pisemna z języka polskiego spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz, jak pisać, żeby wpasować się w klucz odpowiedzi? Nie wiesz, jak powinieneś skonstruować wypowiedź pisemną, aby otrzymać jak najwięcej punktów za kompozycję, styl, język? E-book Jak napisać dobre wypracowanie maturalne na pewno Ci pomoże. Zawiera on konkretne porady i wskazówki, które pomogą Ci w uzyskaniu jak największej liczby punktów z jednej z części matury pisemnej, jaką jest pisanie własnego wypracowania ? zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

W e-booku znajdziesz informacje dotyczące wymagań egzaminacyjnych, sposobu przeprowadzania pisemnego egzaminu maturalnego oraz szczegółowe kryteria oceny Twojego wypracowania. Podstawowym atutem e-booka jest to, że nie tylko podaje kryteria oceny, ale także pokazuje, jak je spełnić, aby otrzymać jak najwięcej punktów z wypracowania. Będziesz miał okazję zapoznać się z konkretnymi poradami, które pomogą Ci w napisaniu na maturze jak najlepszej pracy pisemnej. Autentyczne przykłady z prac uczniowskich pomogą Ci zrozumieć, jak powinno się pisać wypracowanie maturalne, a jakich błędów należy unikać.

E-book został opracowany zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Formularz zamówienia - tylko 3 kroki do otrzymania pracy

Zamawiam prezentację: Serce ma swoje racje, których rozum nie ma. Udowodnij, że dewiza Pascala, była bliska wielu bohaterom literackim,a gratis otrzymam - ebooka - "Jak napisać dobre wypracowanie maturalne?"

Cena: 45 złWażne pytania:

  • Kiedy otrzymam zamówioną prezentację? Zobacz odpowiedź ->

  • Czy praca zawiera bibliografię i ramowy plan? Zobacz odpowiedź ->

  • Nie mam konta w banku, jak mogę zamówić prezentację? Zobacz odpowiedź ->Informacje o nas

Serwis 20punktow.pl powstał z myślą o maturzystach, którzy pragną jak najlepiej zdać maturę ustną z języka polskiego. W naszej bazie znajdują się wzorcowe prace, za których zaprezentowanie niezależna komisja przyznała najwyższą ilość punktów.

Pomogliśmy już wielu - pomożemy także Tobie!

Spis motywów