1. strona główna
  2. baza prezentacji
  3. spis motywów
  4. kontakt
  5. regulamin

Jesteś w: Prezentacje maturalne - Motyw śmierci

ocena20/20 Motyw bohaterskiej śmierci w literaturze. Zaprezentuj, odwołując się do lektur z rożnych epokW zestawie:

bibliografia,
ramowy plan wypowiedzi,
prezentacja maturalna oceniona przez komisję na 20 punktów (łącznie 5 stron tekstu)

Cena: 45 zł

Określenie problemu: Różnorodne sposoby pojmowania motywu bohaterskiej śmierci są ściśle uzależnione od uwarunkowań historycznych, światopoglądowych i epokowych.

Bibliografia:
I Literatura podmiotu:

1.Baczyński K. K., Pokolenie [w:] Utwory zebrane. Wydawnictwo Literackie, Kraków 1994.
2.Krall H., Zdążyć przed Panem Bogiem, Wydawnictwo a5, Kraków 2005.
3.Mickiewicz A., Śmierć pułkownika, w: Dzieła, t. 1, Warszawa 1993.
4.Mickiewicz A., Konrad Wallenrod, Oficyna Wydawnicza „Promocja”, Wrocław 2001.
5.Pieśń o Rolandzie (fragm.), [w:] K. Mrowcewicz, Przeszłość to dziś, STENTOR, Warszawa 2004.
6.Słowacki J., Sowiński w okopach Woli, [w:] tegoż, Dzieła wszystkie, pod red. J. Kleinera, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1952.

Gratis

Ebook Jak napisać dobre wypracowanie maturalne?

Matura pisemna z języka polskiego spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz, jak pisać, żeby wpasować się w klucz odpowiedzi? Nie wiesz, jak powinieneś skonstruować wypowiedź pisemną, aby otrzymać jak najwięcej punktów za kompozycję, styl, język? E-book Jak napisać dobre wypracowanie maturalne na pewno Ci pomoże. Zawiera on konkretne porady i wskazówki, które pomogą Ci w uzyskaniu jak największej liczby punktów z jednej z części matury pisemnej, jaką jest pisanie własnego wypracowania ? zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

W e-booku znajdziesz informacje dotyczące wymagań egzaminacyjnych, sposobu przeprowadzania pisemnego egzaminu maturalnego oraz szczegółowe kryteria oceny Twojego wypracowania. Podstawowym atutem e-booka jest to, że nie tylko podaje kryteria oceny, ale także pokazuje, jak je spełnić, aby otrzymać jak najwięcej punktów z wypracowania. Będziesz miał okazję zapoznać się z konkretnymi poradami, które pomogą Ci w napisaniu na maturze jak najlepszej pracy pisemnej. Autentyczne przykłady z prac uczniowskich pomogą Ci zrozumieć, jak powinno się pisać wypracowanie maturalne, a jakich błędów należy unikać.

E-book został opracowany zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Formularz zamówienia - tylko 3 kroki do otrzymania pracy

Zamawiam prezentację: Motyw bohaterskiej śmierci w literaturze. Zaprezentuj, odwołując się do lektur z rożnych epok,a gratis otrzymam - ebooka - "Jak napisać dobre wypracowanie maturalne?"

Cena: 45 złWażne pytania:

  • Kiedy otrzymam zamówioną prezentację? Zobacz odpowiedź ->

  • Czy praca zawiera bibliografię i ramowy plan? Zobacz odpowiedź ->

  • Nie mam konta w banku, jak mogę zamówić prezentację? Zobacz odpowiedź ->Informacje o nas

Serwis 20punktow.pl powstał z myślą o maturzystach, którzy pragną jak najlepiej zdać maturę ustną z języka polskiego. W naszej bazie znajdują się wzorcowe prace, za których zaprezentowanie niezależna komisja przyznała najwyższą ilość punktów.

Pomogliśmy już wielu - pomożemy także Tobie!

Spis motywów